Rüya Tabiri - Ruya-Tabiri.com

Rüyada Yurt Dışına Gitmek

Farklı ülkeleri, kültürlerini ve insanlarını tanımak birçok insan için eğlencelidir. Bu nedenle yurt dışına gitmek, yaşamda olumlu anlamda bir mutluluk kaynağı olabilir. Ancak bu yurt dışına gitmek, uzun süreli olduğunda hasret ve özlem yaşanacağından olumsuzluk olarak da görülebilir. Rüyada yurt dışına gitmek konusu da, rüya tabiri yapanlar tarafından genel olarak olumsuz biçimde yorumlanmaktadır.

Rüyada yurt dışına gitmek, görenin gerçek yaşamında içinde olduğu memnuniyetsizliğine işarettir. Bu nedenle rüyada yurt dışına gitmek, gören kişinin yaşamakta olduğu olumsuz durumlardan kurtulmak için yol aradığı ama bulduğu yolla başarı yakalayamayacağı öngörülür. Rüyada yurt dışına çıkmak şeklinde rüya görenlerin; sıkıntılı, zor ve karamsar günleri aşmak için tek başına hareket etmekte zorlandığı ve çevresinden yardım umudu olduğu işaret edilmektedir.

Rüyasında yurt dışına gitmek gibi içerisinde yurt dışı geçen birçok rüya da uzmanlar tarafından yorumlanmaktadır. Bunlar arasında bulunan rüyada yurt dışına gideceğini görmek, görenin yaşamında o ana karşılaşmadığı durumlarla karşılaşabileceği şeklinde yorumlanır. Yeni keşiflerin görenin yaşamını değiştirebileceği söylenmektedir. Eğitim yada iş yaşamında başarı kazanacağına işaret olarak görülür. Hayırlı bir rüya olarak görülen bu rüya, hayatta yeni sürprizlerle karşılaşmak anlamına da gelir. Rüyayı görenin, niyetlerini gerçekleştireceği ve uzun emeklerinin karşılığını alacağının müjdesi de görülür.

Rüyada Yurt Dışına Kaçmak Ne Anlama Gelir

Eğer rüyada yurt dışına kaçmak şeklinde bir durum görülürse, gören kişinin hayırsız işlerden sıyrılarak daha iyi günlere kavuşacağı müjdelenir. Rüya sahibinin; üzüntülerinden, iş yaşamında iyi anlaşılamama durumundan, maddi sıkıntılarından kurtulacağı müjdelenir. Aynı zamanda rüyada yurt dışına kaçmak görülürse; kişi için bereketli günlerin, görenin aradığı sağlıklı günlerin, mutluluk ve huzurun geleceği müjdesi de verilebilir.

Rüyada yurt dışına tatile gitmek görüldüğünde huzur ve mutluluk yakalanması gibi olumlu bir yorum yapılırken, rüyada iş için yurt dışına gitmek kötü yorumlanmaktadır. Biri rüyada yurt dışında işe başladığını görürse; usulsüzlük, yolsuzluk, hayırsız iş yapma, günah işleme ve bu yollarla para kazanacak olma durumları işaret edilmektedir.

Hele rüyada yurt dışına kaçak gitmek görülürse, daha hayırsız bir yorum yapılır. Görenin, memleketinde ve tanıdıkları arasında yasalara uygun olmayan biçimde para kazanmakta olduğu ve bundan dolayı sıkıntı yaşayacağı biçiminde yorumlanır.

 

 

 

Etiketler:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Back to top
Makale Özgünlük Testi | takipçi satın al | Tosla Yatırımı | Kredi Kartı Yatırımı | Papara Yatırım | sıra bulucu | iyi sözler | Ceylanpınar Haber | beylikdüzü nakliyat | cloaker
  dinamobet dinamobet dinamobet privebet privebet deneme bonusu veren siteler