Rüya Tabiri - Ruya-Tabiri.com

Rüyada Yangın Görmek

Rüyada yangın görmek zaman zaman hayra yorumlanmayabilir. Ama her rüyada olduğu gibi bu rüyanın da çeşitleri vardır. İyi ya da kötü anlam taşıdığı rüyanın anlamlarına bakılarak bulunabilir. Örnek verecek olursak bir kimse rüyasında evinin yandığını görmüş ise bu o kişinin kapısını sıkıntıların çalacağına işarettir. Görülen rüyada sadece duman varsa yine aynı şekilde musibete ve sıkıntıya işarettir.

Rüyada Yangın Görmek Kötüye mi İşarettir?

Rüyada yangın görmek sadece kötü olayların habercisi değildir. Kişi eğer rüyasında duman yerine alev görüyor ise bu hayra ve güzelliğe işarettir. Yine aynı şekilde bir kimse hayatı boyunca sıkıntılarla karşı karşıya kalmışsa ve rüyasında alev görmüşse çektiği sıkıntıların sona ereceğine ve güzel günlere ulaşacağına işarettir.

Rüyada Yangın Söndürmeye Çalışmak

Rüyada yangın söndürmeye çalışmak rüya sahibinin mücadele etmeyi seven bir kişi olduğuna ve bu sayede karşısına çıkacak olan zorluklara galip geleceğine işarettir. Yine benzeri bir örnekle rüyada yangın söndürmek rüyayı gören kişinin mesleği adına kendisini geliştirebilmesi için büyük fırsatlar yakalayacağına işarettir. Rüyada yangın söndürmek başka bir tabire göre ise rüya sahibinin geçim sıkıntılarının sona ereceğine ve feraha kavuşacağına işarettir.

Rüyasında Yangın Çıkarttığını Görmek

Bir kimse rüyasında yangın çıkarttığını görüyorsa bu rüya kişinin kendisi yüzünden meydana getireceği kötü bir olayın işaretidir. Yine bu rüyayı görmek kişinin yaşamış olduğu toplumda fitne ve kargaşanın hüküm sürebileceğinin işaretidir. Rüyada yangın çıkarttıktan sonra her yerin yandığını görmek arabozucu bir insan olmaya işarettir.

Rüyada Orman Yangını Görmek

Rüyada orman yangını görmek ise bu, rüya sahibinin dilek ve isteklerinin kabul olacağına işarettir fakat kişi bu dilek ve isteklerini kimsenin yanında bahsetmemelidir çünkü önüne taş koymaya çalışan insanlar olacaktır. Bu hususta rüyayı gören kişi temkinli davranmalıdır.

Rüyada evde yangın çıkması ve bu yangının mutfakta çıkması o aylarda yapılan harcamaların minimum seviyede kısılması gerektiğine işarettir. Yangının oturma odasında çıktığını görmek eve bir misafirin geleceğine ve gelecek olan misafirin rüya sahibinden laf almaya çalışacağına ve ilerleyen zamanlarda o kişiyi zor duruma düşüreceğine işarettir. Kişi bu durumda o aylarda evine gelecek olan misafirlere karşı temkinli olmalıdır.

 

Etiketler:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Back to top
Makale Özgünlük Testi | takipçi satın al | Tosla Yatırımı | Kredi Kartı Yatırımı | Papara Yatırım | sıra bulucu | iyi sözler | Ceylanpınar Haber | beylikdüzü nakliyat | cloaker
  dinamobet dinamobet dinamobet privebet privebet deneme bonusu veren siteler