Rüya Tabiri - Ruya-Tabiri.com

Rüyada Uçağa Binmek

Rüyada uçağa binmek ile ilgili çok farklı rüyalar görülmekte ve anlamları merak edilmektedir. Rüyada uçak görmek genellikle hayra yorumlanır. Gelecek güzel bir habere, mutluluğa, başarıya, kapıyı çalacak olan makam ve mevkiye işarettir.

Rüyada Yolcu Uçağı Görmek

Rüyada yolcu uçağı görmek rüya sahibinin düğün ortamına gireceğine, kargo uçağı görmek mal sahibi olacağına işarettir. Uçağı rüyayı gören kişi kullanıyorsa eğer bu onun zenginliğe kavuşacağına işarettir. Rüyada uçakla uzun bir seyahat etmek güzel bir iş kurulacağına ya da birçok ev alınacağına işarettir. Bir kişi rüyasında uçak görmüşse bu onun hayatındaki engelleri teker teker aşacağına ve problemlerinin üstesinden geleceğine işarettir. Rüyada uçak görmek belli bir konuya geniş bir çerçeveden bakmak gerektiği anlamına gelmektedir. Bakış açısını biraz o yöne çevirmeli ve o konuyla daha detaylı ilgilenmelidir.

Rüyada Uçak Düştüğünü Görmek

Bir kimse rüyada uçak düştüğünü görmüş ise bu onun kendi içinde bir şeylerden kaçtığı ve sorunlarının yok olacağı anlamlarına gelmektedir. Aynı şekilde hayatıyla ilgili kafasında yeni planları varsa planlarının tutmayacağı ve yaptığı planları tekrar gözden geçirmesi gerektiği anlamına da gelmektedir.

Rüyada Uçak Kullanmak

Rüyada uçak kullanmak kişinin hayatıyla ilgili kararları kendisinin alacağına, kontrolü kendi eline alacağına işarettir. Aynı zamanda kişinin hayatında olmasını istediği kişileri kolayca ikna edebileceğine yorumlanır. Rüyada uçak bileti almak kişinin hayatında bir değişiklik yapmak istediği anlamına gelir. Kişi uçak bileti baktığı halde bir türlü karar veremiyorsa kafasının karışık olduğu yorumlanır yani hayatıyla ilgili ne yapmak istediğini bilmiyordur.

Rüyada Uçak Vakti Kaçırmak

Rüyada uçak vakti kaçırmak, kalkış saatine yetişememek özel hayatta çaresiz hissetmek anlamına gelir. Aynı zamanda kişinin hayatla ilgili kendisini birçok konuda soyutladığı anlamına gelir. Rüyada çok sayıda uçak görmek rüya sahibinin iş hayatında rekabetle karşı karşıya geleceğine, etrafında ona rakip olacak kişi sayısının artacağı anlamına gelmektedir.

Rüyayı gören kişi eğer uçaktaysa ve uçak bir türlü kalkmıyorsa bu onun hayatıyla ilgili bir beklenti içerisinde olduğu anlamına gelir. Bunun yanı sıra bu kişi sabırla beklerse beklenti içerisinde olduğu şey hayırlı bir şekilde olacaktır. Eğer kişi uçağı havada görmüş ise bu uzun zamandır görmediği yakınlarından haber alacağı anlamına ya da uzun bir yola çıkacağı anlamına gelmektedir.

 

Etiketler:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Back to top
Makale Özgünlük Testi | takipçi satın al | Tosla Yatırımı | Kredi Kartı Yatırımı | Papara Yatırım | sıra bulucu | iyi sözler | Ceylanpınar Haber | beylikdüzü nakliyat | cloaker
  dinamobet dinamobet dinamobet privebet privebet deneme bonusu veren siteler