Rüya Tabiri - Ruya-Tabiri.com

Rüyada Tavşan Görmek

Tavşan eskilerden beri her zaman şans olarak bilinmektedir. Rüyada Tavşan Görmek de şansın aslında kapınızı çalacağı anlamına gelebilmekte.

Rüyada Tavşan Görmek işinizdeki başarı artışına ve hayatınızdaki zaferler anlamına gelmektedir. Rüyasında tavşan gören bir kimsenin hayatında mutluluklar olacağı ve hayatının düzene gireceği bilinmektedir. Tüm bunların yanı sıra Rüyada Tavşan Görmek kısmet açılmasına ve kadın anlamına gelmektedir.

Kadın, kız arkadaş ya da sevgili anlamına da gelen Rüyada Tavşan Görmek ikili bir ilişkiye başlayacağınız anlamına ya da ilişkinizin mutlu bir hal alacağına işaret eder. Rüyada göreceğiniz beyaz bir tavşan hayatınıza girecek olan kişinin hoş görülü ve sevecen birisi olacağı anlamına gelmektedir.

Rüyada Tavşan Yakalamak

Rüyada Tavşan Görmek ile kalmayarak bir de Rüyada tavşan yakalamak gibi bir durum yaşanmışsa hayatınıza girecek kişinin mutlu ve güzel kalpli bir kişi olacağı anlamına gelmektedir. Yakalanan tavşan sonucunda bu kişi ile mutlu bir ilişki yaşayabilirsiniz.

Rüyada Tavşan Yediğini Görmek

Rüyada tavşan yemek. Rüyada tavşan yediğini gören kişi başından geçecek olan ufak bir rahatsızlık ile sınanacaktır. Sadece tavşan yediğini görmek değil, tavşan satın almak ve tavşan satmak da bu anlama gelmektedir. Rüya sahibinin ilerleyen zamanlarda ufak ama atlatılır bir rahatsızlık geçirmesi söz konusudur.

Rüyada Tavşan Sevmek

Rüyada tavşan sevmek. Rüyada tavşan seven kimse, çevresinde bulunan ve sevdiği kimselere bazı desteklerde bulunacağı anlamına gelmektedir. Bu destekler maddi olabildiği gibi manevi destekler de olabilmektedir. Değer verdiğiniz ve sevdiğiniz kişilere ilerleyen dönemlerde bazı konularda yardımcı olmanız gerekebilmektedir.

Rüyada Evde Tavşan Beslemek

Rüyasında evinde tavşan beslediğini görmek. Bu rüyayı gören kimselerin çocukları varsa bu konu çocukları ile alakalı bir durumdur. Evli ve çocukları olan kimseler, çocuklarına söz geçiremeyen kişilerse çocuklarının ergenlik döneminde onları zorlu bir süreç bekliyor demektir.

Rüyasında evinde iki tavşan beslediğini gören kişiler iki çocuklarının olacağını bilmeliler. Bunun yanı sıra hayat mücadelesinde bazı zorluklar ile karşılaşılması an meselesi. Genel olarak çocuklar ile ilgili olan bu zorluklar kolay şekilde atlatılabilir olacak.

Etiketler:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Back to top
Makale Özgünlük Testi | takipçi satın al | Tosla Yatırımı | Kredi Kartı Yatırımı | Papara Yatırım | sıra bulucu | iyi sözler | Ceylanpınar Haber | beylikdüzü nakliyat | cloaker
  dinamobet dinamobet dinamobet privebet privebet deneme bonusu veren siteler