Rüya Tabiri - Ruya-Tabiri.com

Rüyada Tabut Görmek

Rüyada tabut görmek her ne kadar kötü bir anlamı varmış gibi algılansa da anlamsal açıdan rüyayı gören kişiye genel olarak pozitiflik sunmaktadır.

Rüyada tabut gören kişinin bir mala ve mülke sahip olacağı anlamlarına gelmektedir. Hali hazırda malı ve mülkü olan kişiler kat kat arttıracak ve bunlara sahip olmayan kişiler mala mülke sahip olacak anlamına gelmektedir.

Sadece mal ve mülk değil, rüyada tabut gören kimse hiç beklemediği zamanda bir seyahate çıkabilecektir. Seyahat durumu en çok gitmek istediği yere olacak ve plansız şekilde eğlence dolu bir macera olacak. Rüyada tabut içinde olduğunu görmek de gören kimse için beklenmedik bir mevki anlamına gelmektedir.

Sadece iş hayatına değil sosyal hayatında da rüyayı gören kişinin ani bir şekilde yükselmesi ve farklı kademeleri gelmesi muhtemeller arasında yer almaktadır.

Rüyada Tabut İçinde Olduğunu Görmek

Rüyada tabutun içinde olduğunu görmek elde edilecek olan zafere işarettir. Rüyayı gören kişinin beklemediği bir zamanda elde edeceği başarı ile birlikte kademe yükselmesine ve istediği mertebeye gelmesi anlamına gelmektedir. Rüyada tabut içinde odluğunu görmek tüm bunların yanı sıra güzel ahlaka ve ilme delalet eder. Bu rüyayı gören kimse kısa bir süre içerisinde başarı ile ödüllendirilir.

Rüyada Tabutta Cenaze Görmek

Rüyada tabutta cenaze görmek devlet kapısında girilecek olan işe ve girilen iş ile bilrikte elde edilen mal ve mülke delalet eder. Bir kişi kendisinin cenazesinin tabutta olduğunu görmüşse. İlerleyen dönemler ciddi anlamda mal ve mülk kazanımını elde edeceği anlamına gelmektedir.

Rüya sahibi tabutta kendisini ve omuzlar üzerinde olduğunu görürse yükseleceği itibar ve konuma işaret edilmektedir. Bu rüyayı gören kimse ilerleyen zamanlarda elde etmek istediği konuma ulaşacaktır.

Rüyada İçi Boş Tabut Görmek

Rüyada içi boş tabut görmek bu rüyayı gören kimse, kendisi tarafından toplumdakilere iyiliğinin dokunacağını bilmelidir. Bunun yanı sıra toplumdakiler tarafından alacağı hayır duası ile birlikte ilahi katta olan konumu da yükseltilecektir.

Rüyada içi boş tabut gören kimse kısa sürede takdirler ile karşılaşacağı bir an yaşayacaktır. Bu an hiç beklemediği zamanda gelecek ancak unutamayacağı anılar bırakacaktır.

Etiketler:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Back to top
Makale Özgünlük Testi | takipçi satın al | Tosla Yatırımı | Kredi Kartı Yatırımı | Papara Yatırım | sıra bulucu | iyi sözler | Ceylanpınar Haber | beylikdüzü nakliyat | cloaker
  dinamobet dinamobet dinamobet privebet privebet deneme bonusu veren siteler