Rüya Tabiri - Ruya-Tabiri.com

Rüyada Sarımsak Görmek

Rüyada sarımsak görmek genel anlamda hile ve kötülükler ile yorumlanmaktadır. Rüyasında sarımsak gören kişi gördüğü sarımsak çeşidine göre bazı durumlar ile karşı karşıya kalabilmektedir.

Rüyada beyaz diş sarımsak görmek kişinin hayatında yaşanacak sorunlara ve beklemediği kişiler tarafından uğrayacağı ihanetler anlamına gelmektedir. Beyaz sarımsak gören kimseler hayatlarının devamında yaşayacağı sorunlar nedeni ile bunalım dönemlerine girebilmektedirler.

Rüyada taze sarımsak görmek kişinin iyilikler ile dolu bir dönem geçireceğine ancak zaman zaman bu iyiliklerin yerini hileye ve fesatlığa bırakacağı anlamına gelmektedir. Bu gibi bir rüya gören kimse hayatının ilerleyen dönemlerinde helal kazanç elde edecektir ancak mutluluk düzeyinde sürekli olarak dalgalanmalar yaşanacaktır.

Rüyada Sarımsak Yediğini Görmek

Rüyada sarımsağı yediğini görmek genel olarak fesatlığa ve haram mala işaret etmektedir. Rüyayı gören kimselerin bir dönem boyunca haram kazanç ile karşı karşıya kalmaları söz konusudur. Bunun yanı sıra boğazlarından haram lokma geçmesi anlamına gelmektedir.

Rüyasında sarımsak yediğini gören kimseler üstlerine atılacak olan bazı iftiralar nedeni ile zor duruma düşeceği anlamına da gelmektedir. Bunların yanı sıra yenilen sarımsak pişmiş ise kişi haramlardan tövbe ederek uzaklaşır. Sarımsak yiyen kişi hasta ise hastalığı iyiye gittiğine işarettir.

Rüyada Sarımsak Soyduğunu Görmek

Rüyada sarımsağı soyduğunu görmek gören kişi için hayırlara yorulmaktadır. Sarımsak soyan kişi hayatının dönemleri boyunca yaşadığı kötülüklerden arınır ve üstündeki iftiraları kolay bir şekilde atar.

Bunun yanı sıra rüyada sarımsak soyan kimse hayatı boyunca yaşadığı yoksulluk ve sefaletten kurtulur. Genel olarak arınma ve kendini temizleme olarak anlamlara yorulan bu rüyayı gören kimseler kısa sürede mutlu bir hayata adım atmaya başlayacaktır.

Rüyada Sarımsak Aldığını Görmek

Rüyada sarımsağı aldığını görmek. Rüyasında sarımsak aldığını gören kimse eline geçecek olan para ile mükafatlandırılacak demektir. Hayatı boyunca yaşadığı zorluklardan ve maddi sıkıntılardan tek bir kalem ile kurtulacak olan kişi iş hayatında da yükselişe geçecektir.

Kimileri tarafından sarımsak aldığını görmek yükselişe ve gelecek olan yüksek meblağ paraya işaret etmektedir. İş sahibi olan kimseler işinde yükselecek iş sahibi olmayan kişiler ise kısa süre içerisinde istediği kazanç durumunda iş sahibi olacak.

Etiketler:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Back to top
Makale Özgünlük Testi | takipçi satın al | Tosla Yatırımı | Kredi Kartı Yatırımı | Papara Yatırım | sıra bulucu | iyi sözler | Ceylanpınar Haber | beylikdüzü nakliyat | cloaker
  dinamobet dinamobet dinamobet privebet privebet deneme bonusu veren siteler