Rüya Tabiri - Ruya-Tabiri.com

Rüyada Saç Kesmek

Rüyada saç görmek bazı alimlere göre iyilik ve bolluk anlamına gelmektedir. Rüyasında saç gören birisi hayatında istediği şeylerin bir bir olacağından emin olmalıdır.

Rüyada saç kesmek maalesef rüya sahibinin maruz kalacağı kötü durumlar ve sıkıntılar olarak aktarılmaktadır. Beklenilmeyen bir anda karşılaşacağınız olumsuz sonuçlar ile sıkıntılara doğru yelken açma şansınız bulunmakta. Bu sıkıntılar sevdiğiniz insanların zarar görmesi anlamına gelebildiği gibi kayıp edilen mülk ve mevki anlamına da gelmektedir.

Rüyada görülen saçlar alimler tarafından iyiye yorulmaktadır. Ancak rüya sahibinin gördüğü saç kesiliyorsa olumsuz bir döneme doğru gidildiğinin en büyük habercisidir.

Rüyada Uzun Saç Görmek

Rüyada uzun saç görmek bolluk ve berekete işarettir. Saçın sorunsuz şekilde olması ve uzun olması elde edilecek mal ve kazanç anlamına da gelmektedir.

Sadece mal kazanımı değil hali hazırda içinde bulunduğunuz işte terfi alabileceğiniz anlamına da gelmektedir. Rüya sahibi kadınsa ve kendi saçlarını uzun olarak görüyorsa, hazırlandığı bir işten pozitif şekilde sonuç alacak anlamına gelmektedir. Uğraşları ve hayalleri sonunda sonuç vermeye başlayacak ve hayatı düzene girecektir.

Rüyada Birinin Saçını Kesmek

Rüyada birinin saçını kesmek rüya sahibinin hiç beklemediği bir zamanda kalbinin kırılacağı anlamına gelmektedir. Bu konuda saçı kesilen kişi bir iş sahibi ya da patron ise ilerleyen zamanlarda istemediği bir şekilde işten bazılarını çıkartma kararı alacağı anlamına da gelmektedir.

Rüyada Saç Kestirmek

Rüyada saç kestirmek rüya sahibinin olumsuzluklar ile mücadele içinde olacağı anlamına gelmektedir. Rüya sahibi kendi saçının kesildiğini görürse hayatında olan olumsuzluklar nedeni ile kritik kararlar vereceği anlamına gelmektedir.

Rüya sahibi her ne kadar hayatını yoluna koymaya çalışıyor olsa da gelecek olan bazı beklenmedik sıkıntılar nedeni ile bu durum büyük aksaklıklara uğrayacak demektir.

Rüyada Saç Görmek

Rüyada saç görmek bazı alimlere ve kurumlara göre farklı şekilde yorumlanabilmekte. En bilinen şekli ile Rüyada saç görmek olumsuzluk anlamına gelmektedir.

Öyle ki rüyayı gören kimse bir mahkeme durumu ile karşı karşıya kalabilir ve hatta bu nedenden dolayı ceza alabilir anlamına gelmektedir. Hiç beklemediğiniz anda başınıza gelebilecek nedenlerden dolayı bu durumlara düşmeniz ve mücadele vermeniz gerekebilmekte.

 

Etiketler:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Back to top
Makale Özgünlük Testi | takipçi satın al | Tosla Yatırımı | Kredi Kartı Yatırımı | Papara Yatırım | sıra bulucu | iyi sözler | Ceylanpınar Haber | beylikdüzü nakliyat | cloaker
  dinamobet dinamobet dinamobet privebet privebet deneme bonusu veren siteler