Rüya Tabiri - Ruya-Tabiri.com

Rüyada Pirinç Görmek

Rüyada pirin görmek genel anlamda bolluğa ve gelecek olan paraya işarettir. Rüyasında pirinç gören kimse işinden kazanacağı helal kazanç ile hayatına devem edeceği anlamına gelmektedir.

Bunların yanı sıra rüyayı gören kimse hayallerindeki işlerini gerçekleştireceğine ve bu işten bol ancak helal para kazanacağı anlamına gelmektedir. Genel anlamı ile gören kişinin ailesi ve kendisi bolluk ve bereket içinde yaşayacaktır.

Rüyada pirinç gören kimse erkek ya da kadın fark etmeksizin gelecek olan zenginliğe işaret etmektedir. Gelecek zenginliğin yanı sıra rahat hayat ve artan saygınlık anlamlarına da gelmektedir. Bu rüyayı gören kimse çevresine de bereketler saçarak sevdiklerinin işlerinin açılmasına neden olabilmektedir.

Rüyada Pirinç Pişirdiğini Görmek

Rüyada pirinç pişirdiğini görmek gören kişinin anlamına emek ile birlikte artışın olacağı anlamına gelmektedir. Rüyayı gören kimse işinde olan azmi sonucunda istediği mertebeye ulaşacak ve kazancını bu oranda arttıracaktır.

Emekler ile elde edilen kazanç anlamına gelen bu rüya iş sahibi olmayan kişilerin iş sahibi olacağına iş sahibi olan kişilerin ise mertebe olarak yükseleceği anlamına gelmektedir. Aile içinde zamanında yaşanan bir gider söz konusu ise pozitif olarak bu gider de çözülecek demektir.

Rüyada Pirinç Topladığını Görmek

Rüyada pirinç topladığını görmek gören kişinin etrafından alçağı övgüler anlamına gelmektedir. Rüyayı gören kimse hayatının bir döneminde yaşayacağı başarı ve alacağı övgüler ile birlikte daha mutlu bir hayat dönemine adım atacaktır.

Rüyada pirinç topladığını gören kişiler bu pirinçleri bir kenara atıyor ve orada biriktiriyorsa ilerleyen dönemlerde yüklü miktarda birikim ya da yatırımın altına girecek demektir. Pirinçlerin bu şekilde toplanması ve istiflenmesi kişinin kalkışacağı bu işin sonucunda malının artacağını ve daha bereketli olacağı anlamına da gelmektedir.

Rüyada Pirinç Yediğini Görmek

Rüyada pirinç yediğini görmek gören kişinin boğazından geçecek helal lokmaya işaret etmektedir. Bu rüyayı gören kişi hayatının ilerleyen dönemlerinde kazanacağı helal lokmalar ile bolluk ve bereket içinde yaşayacaktır.

Yaptığı iş sonucunda hak ettiği maaş alacak anlamına da yorulan rüyada pirinç yediğini görmek genel anlamda mutluluk ile devam edecek olan kazanç kapısı anlamına da gelmektedir. Yolunda gitmeyen işiniz veya hayatınız varsa kısa sürede yoluna girecektir.

Etiketler:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Back to top
Makale Özgünlük Testi | takipçi satın al | Tosla Yatırımı | Kredi Kartı Yatırımı | Papara Yatırım | sıra bulucu | iyi sözler | Ceylanpınar Haber | beylikdüzü nakliyat | cloaker
  dinamobet dinamobet dinamobet privebet privebet deneme bonusu veren siteler