Rüya Tabiri - Ruya-Tabiri.com

Rüyada Örümcek Görmek

Rüyada örümcek görmek için tek bir anlam yoktur. Rüyada bir örümcek tarafından ısırıldığınızı görmek ile bir örümceği öldürdüğünüzü görmek, örümceği ağı ile birlikte görmek ya da sürü halinde görmek ve verebileceğimiz pek çok örnek aynı anlama gelmemektedir.

Rüyada Örümcek Görmenin Çok Sayıda Anlamı Var Mı?

Pek çok rüya bilimcisi bununla alakalı çeşitli yorumlarda bulunmuşlardır. Bir yoruma göre rüyada örümcek görmek hayra, iyilik ve güzelliğe, başınıza güzel şeylerin geleceğine işarettir. Aynı zamanda dine sevgi beslemek, dine güzellikle yaklaşmak, takva sahibi kimse anlamlarına da gelmektedir. Rüyasında örümcek gören kişi eğer evli değil ise hayırlı bir yuva kuracağına, evli ise evlilikteki sıkıntılarının biteceğine işarettir.

Rüyada Evde Örümcek Ağı Ördüğünü Görmek

Eğer kişi rüyasında örümceğin evinin içine ağ ördüğünü görmüşse bu o kişiyi sıkıntıların beklediğine, hatalı işlerden, yanlış şeylerden kaçınması gerektiğine ve başına gelecek olan sıkıntılardan kurtulup feraha kavuşacağına işarettir. Örümcek ağını dışarıda görmek dışarıdan bir ailenin sıkıntıyla karşı karşıya kalacağına işarettir. Başka bir örnekle rüyada örümcek ağını mutfak ya da banyoda görmek aile üyelerinden darda ve sıkıntıda olan kişinin sıkıntılarından kurtulup feraha ereceğine işarettir.

Rüyada Örümcek Sürüsü Görmek

Kişi eğer rüyasında örümcek sürüsü görmüşse bu onun iş hayatında büyük rakiplerinin olduğunu ve galip gelebilmesi için çok çalışması gerektiğine işarettir. Başka bir tabire göre ise rüyada örümcek sürüsü görmek kişinin kendisine güçlük veren zorlu bir durum içerisine gireceğine ama muhakkak bunların üstesinden geleceğine işarettir. Rüyada örümcek gördükten sonra korkuya kapılmak kişiyi uzun süreli bir iş hayatının beklediğine ve rüyayı gören kişinin güzel ve rahat günlere ulaşacağına işarettir.

Rüyada Örümcek Ağı Görmek

Rüyada örümcek ağı görmek belirli sıkıntılara uğradıktan sonra feraha kavuşmak gibi anlamlara gelse de örümcek ağını temizlemek güzel şeylere yorulmaz. Eğer bir kimse rüyasında örümcek ağını temizlediğini görmüş ise bu onun kötü ve hayırsız bir yola gireceğine ve bunun sonucunda hak, doğru yolu terk edip yanlış yola gireceğine işarettir.

Kirmani’ye göre rüyada görülen örümcek dokumacılık yapan ve tekstil işiyle uğraşan bir şahsiyettir. Bununla birlikte günümüz rüya tabircileri ise rüyada örümcek görmenin bir uyarı olduğunu ve ilişkilerimizde temkinli davranmamız gerektiğini söylemişlerdir.

 

Etiketler:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Back to top
Makale Özgünlük Testi | takipçi satın al | Tosla Yatırımı | Kredi Kartı Yatırımı | Papara Yatırım | sıra bulucu | iyi sözler |