Rüya Tabiri - Ruya-Tabiri.com

Rüyada Öpüşmek

Rüyada öpüşmek ve öpüştüğünü görmek gören kişi için saygınlık ve güç anlamına gelmektedir. Para ve mal olarak daha da zenginleşeceğiniz anlamına da gelmektedir.

Rüyada öpüşmek öptüğünüz kişi ile daha samimi bir hayat geçireceğiniz anlamına gelmektedir. Rüyada öptüğünüz kişi ile yakın zamanda bir araya gelecek ve birlikte zaman geçireceksiniz. Rüyada sevdiğiniz birini öpmeniz onunla zaman geçirmek için ayarlamalar da bulunacağınıza ve birlikte zaman geçireceğiniz anlamına gelmektedir.

Eğer rüyayı gören erkek kişi hiç tanımadığı birileri ile öpüşürse hiç beklemediği zaman hayatına gireceği bir kadın ile karşılaşabilir. Öyle ki bu kadın ile ciddi şekilde ilişki düzeyine kadar ilerleme durumları da bulunmaktadır.

Rüyada Sevgili ile Öpüşmek

Rüyada sevgili ile öpüşmek genel olarak hayra yorulmaktadır. Sevgiliniz ile evli değil ve birlikte iseniz ilerleyen hayatınızın oldukça mutlu olacağı anlamına gelmektedir bu rüya. Bunların yanı sıra sevgilinizden alacağınız güçlü destek ve ayılmaz bir aşk anlamına da gelmektedir.

Rüyada Eski sevgili ile Öpüşmek

Rüyada eski sevgili ile öpüşmek pek çok anlama yorulabilir. Genel olarak yorulan anlam eski sevgilinizden gelecek olan bir habere işaret etmektedir. Bunun yanı sıra ilerleyen dönemlerde aynı ortama girme gibi bir girişiminiz de olabilir. Rüyayı gören kişi kısa dönem içerisinde bir nedenden dolayı eski sevgilisi ile iletişime geçecektir.

Rüyada Tanımadığın Biri ile Öpüşmek

Rüyada tanımadığın biri ile öpüştüğünü görmek kadın ve erkek için farklı anlamlara çıkabilmektedir. Erkek kişi için genelde hayatına girecek yeni bir kadın anlamına ve hatta ilerleyen dönemlerde aşk evliliği ile sonuçlanacak anlamına gelmektedir.

Rüyada tanımadığı biri ile öpüştüğünü gören kadın ise etrafında oldukça iyi kalpli insanlar ve dostları olacağı anlamına gelmektedir. Bunun yanı sıra her iki cinsiyet için de ani ve habersiz bir seyahat durumu yaşanabilir.

Rüyada Ünlü Biri ile Öpüşmek

Rüyada ünlü olan birisi ile öpüşmek ünlü biri ile yakınlaşmanın genel tanımı kişinin eline geçecek olan iyi bir fırsattır. Rüyayı gören birey ilerleyen zamanlarda eline geçeceği bir fırsat sayesinde hayatında iyi bir dönüm noktası yaşayabilir. Bunun yanı sıra beklemediği ancak oldukça eğlenceli bir seyahat anlamına da gelmektedir.

Etiketler:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Back to top
Makale Özgünlük Testi | takipçi satın al | Tosla Yatırımı | Kredi Kartı Yatırımı | Papara Yatırım | sıra bulucu | iyi sözler | Ceylanpınar Haber | beylikdüzü nakliyat | cloaker
  dinamobet dinamobet dinamobet privebet privebet deneme bonusu veren siteler