Rüya Tabiri - Ruya-Tabiri.com

Rüyada Kurbağa Görmek

Rüyada kurbağa görmek genel olarak iyiye yorulmaktadır. Rüyasına kurbağa gören kimse ilahi kattaki konumunun iyi olduğunu ve sevilen bir insan olduğunu mutlaka bilmelidir.

Rüyasında kurbağa gören kimseler genel olarak iyilikler ile karşılaşacakları bir döneme girmiş demektir. Bu rüyayı gören kimseler hayatlarında beklemedikleri bir anda oldukça iyiye yönelen bir sapma göreceklerdir. Bunun yanı sıra bu rüyayı gören kişi erkek ya da kadın olarak farklılıklar gösterebilmektedir.

Rüyasında kurbağa gören kimse kadın ise hayatına girecek olan oldukça iyi kalpli ve iyilik dolu bir erkeğe delalet eder. Hayatına girecek olan bu kişi ile ne denli bir ilişki yaşayacağı kişinin hayatına göre değişiklik gösterebilmektedir. Aynı şekilde erkek bir kimse bu rüyayı görürse hayatına girecek olan iyi niyetler ile dolu bir kadın anlamına gelmektedir.

Rüyada Kurbağa Eti Görmek

Rüyada kurbağa eti görmek gören kişinin beklemediği zamanlarda alacağı hayırlı haberler anlamına gelmektedir. Rüya sahibi hiç beklemediği bir zamanda hiç beklemediği bir yerden hayatını köklü bir şekilde değiştirebilecek haber alacaktır.

Bunların yanı sıra aile tarafından bırakılacak olan bir mirasa ve helal kazanca işaret etmektedir. Bir kişi rüyasında kurbağa etinin piştiğini görürse işlerinin oyluna gireceğini ve beklediği hayatı yaşayacağını bilmesi gerekmektedir.

Rüyada Kurbağa Sesi Duyduğunu Görmek

Rüyada kurbağa sesi duyduğunu görmek rüya sahibinin kısa sürede iş hayatındaki yükselişine işaret etmekledir. Bu rüyayı gören kimse iş hayatı macerasında kısa sürede istediği konuma gelecektir. Söz konusu kişi konuma gelirken saygınlığını da her geçen gün arttıracaktır.

Rüyada kurbağa sesi yumak gören kişinin hayatında köklü değişimler olmasına neden olabilir bunun yanı sıra ortaya çıkabilecek olan mutlu haberin sevdikleri tarafından kendisine söyleneceği anlamına da gelmektedir.

Rüyada Kurbağa Avladığını Görmek

Rüyada kurbağa avladığını görmek gören kişinin hayırlar ile dolu bir hayat geçireceği anlamına gelmektedir. Rüyada kurbağa avlayan kimse alacağı sevindirici haber ile birlikte hayatına daha da değer vereceği anlamlarına gelebilmektedir.

Bunların yanı sıra rüyayı gören kimsenin iş hayatında terfi alarak maaş konusunda zamlar ile karşılaşmasına delalet etmektedir. Genel olarak mutluluklar ile sonuçlanacak haftalara ve günlere işaret etmektedir.

Etiketler:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Back to top
Makale Özgünlük Testi | takipçi satın al | Tosla Yatırımı | Kredi Kartı Yatırımı | Papara Yatırım | sıra bulucu | iyi sözler | Ceylanpınar Haber | beylikdüzü nakliyat | cloaker
  dinamobet dinamobet dinamobet privebet privebet deneme bonusu veren siteler