Rüya Tabiri - Ruya-Tabiri.com

Rüyada Karınca Görmek

İnsanoğlu yaratılış itibariyle rüyalarla haşır neşirdir. Gördüğü birçok rüyanın ona vermek istediği birtakım mesajları vardır. Kimi zaman bir karınca sürüsüyle karşılaşır kimi zaman bir karınca tarafından ısırılır. Rüya tabircilerinin bunlar ile alakalı bazı yorumları da vardır.

Rüyada Karınca Görmek Ne Anlama Gelir?

Örnek verecek olursak rüya tabircileri rüyada karınca görmenin genel olarak bolluk ve bereket anlamlarına geldiğini söylemektedirler. Başka bir anlamla rüyada karınca görmek akrabaya, ev halkına, mal ve nimete kavuşulacağına işarettir. Bunun yanı sıra ayrılık ve yolculuğa da işarettir. Eğer rüyasında karınca gören kişi parasal açıdan sıkıntılar yaşamış ise bu onun maddi olarak büyük kazançlar sağlayacağına ve birçok sıkıntısından maddi konuda kurtulacağına işarettir.

Rüyada Karınca Beslemek

Rüyasında karınca besleyen kişi eğer hastaysa bu onun yakın zamanda hastalıklarından kurtulacağına, uzun ve sağlıklı bir yaşam süreceğine işarettir. Rüyada karınca görmenin bir diğer anlamı ise eve nasibin girmesine, paranın ve malın artacağına işarettir.

Rüyada Karınca Sürüsü Görmek

Eğer kişi rüyasında karınca sürüsü görmüş ise bu onun ileriki hayatında makam ve mevki sahibi olacağına işarettir. Ayrıca rüyayı gören kişinin yetenekli olduğu noktalarda ön plana çıkacağına ve başarılı olacağına işarettir.

Rüyada Katınca Öldürdüğünü Görmek

Rüyada karınca öldürdüğünü görmek gelecek olan bolluk ve bereketin reddedileceğine, elinin tersiyle itileceğine işarettir ayrıca gelecek olan acı haberin de işaretçisidir. Rüyada karıncanın evden çıktığının görülmesi aile üyelerinin teker teker azalacağına işarettir. Bunun yanı sıra bir kimse rüyasında çok sayıda karınca görüyorsa aile halkının nesli çoğalır. Rüyada karınca öldürdüğünü gören bir kimse öfkeyle kalkıp zararla oturacak demektir yani herhangi bir konu hakkında büyük bir öfke ve sinirle karar verecek ve bunun sonucunda büyük bir pişmanlık yaşayacaktır. Bu yüzden rüyayı gören kimse alacağı kararlarda temkinli davranmalıdır.

Rüyada Karıncaların İşyerinde Gezindiğini Görmek

Eğer birisiyle ortaklık yapmak üzere olan bir kişi rüyasında karıncaların evine veya iş yerine girdiğini görürse bu onun yapacağı ortaklıkta bir problem yaşamayacağına ve yapılan ortaklık sonucu güzel işler başaracağına işarettir. Ayrıca kişi ortaklık sonucu tatsız bir durumla karşı karşıya gelmiş ise ve rüyasında karıncaların iş yerinde gezindiğini görmüş ise bu ortaklığın bozulmasının gerekmediğine, bozulmazsa daha iyi olacağına işarettir.

 

Etiketler:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Back to top
Makale Özgünlük Testi | takipçi satın al | Tosla Yatırımı | Kredi Kartı Yatırımı | Papara Yatırım | sıra bulucu | iyi sözler | Ceylanpınar Haber | beylikdüzü nakliyat | cloaker
  dinamobet dinamobet dinamobet privebet privebet deneme bonusu veren siteler