Rüya Tabiri - Ruya-Tabiri.com

Rüyada Kabak Görmek

Muhterem, saygıdeğer insana, insanlara iyi davranan yönetici, bilgin yahut doktora, Kabak hasta için şifa bulmaya, bir iyiliği başa kakmaya, birini azarlamaya, Kabak yemek berrak zihne, pırıltılı zekaya, Pişmiş kabak yemek, insanın yitirdiği mutluluğunun, itibarının, dini ve maddi dirliğinin geri gelmesine, Tarladan kabak toplamak sıhhat ve iyi geçime, Kabak bazen kedere, sıkıntılı hayata, Çiğ kabak yemek tartışmaya, tatsız bir duruma, Su Kabağı faydalı bir adama, güzel ve asil yaratılışlı kadına delalet eder.

Ayrıca Bakınız; Çiçek

Bu rüyayı gören kimse, kadri şanı yüksek ve halka hizmet eden ve bilgin bir kişiye işarettir.

Yeşil kabak mal, mülk ve para olarak yorumlanır.

Rüyada kabak görmek seyahat ile yorumlanır. Sakız kabağı karayolu ile, bal kabagi deniz olu ile yolculuk edeceksiniz demektir. Kabak yediğinizi görmek bu yilinizin çok renkli ve faydali geçeceğine delalet eder.

Bir başka rivayete göre de: Rüyada kabak görmek, itibarli, sanli, insanlara yakin, iyi idareci, alim veya doktor olan bir kimseye işarettir. Rüyada kabak görmek, hasta için şifadır. Bunun için kabak, rüyada görülen pismis seylerin en iyisidir. Rüyada pişmiş kabak yediğini gören kimse, dininden, nefsinden sevgilisinden veya çocugundan kaybettigi bir şey yine kendisine döner.

Rüyada kabagi pismeden yediğini gören kimseye, cin tarafindan korku erişir veya bir insanla münakaşa eder. Rüyada kabak ağacının gölgesinde oturduğunu gören kimse, halk île iyi geçinir.

Bazi tabirciler, kabak agaci, mali olmayan bir fakirdir, dediler. Rüyada kabak tarlasindan kabak topladiğini gören kimse, Yunus (A.S.)’in kissasina binaen hastaligindan kurtulur. Kabak, başa kakmaga ve azarlamaga işarettir. Rüyada pişmiş kabak yediğini gören kimse, yedigi miktarca bir ilmi öğrenir veya daginik olan şeyleri bir araya getirir. Kabak keder, sikinti, dar geçim veya hastalığa ya da hapse işarettir.

Bazen de rüyada kabak yemek, zihin ve zekanin iyiliğine işarettir. Kabaktan yapilan kaplar hafif ruhlu, faydali, güzel ve yüce kadinlara işarettir. Bir kimse rüyada çiğ kabak yediğini görse, çekismege ve serre işarettir. Kap içerisinde olan pismis kabagi yese, üzüntü ve kedere işarettir. Eger yedigi pismis kabak, kap içerisinde değilse, rızka, bazen de kaybettigi seyi bulmaya işarettir.

Rüyada kabak görmek; hasta ise sağlığına kavuşmaya, fazla mala, murada ermeye işarettir.

Etiketler:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Back to top
Makale Özgünlük Testi | takipçi satın al | Tosla Yatırımı | Kredi Kartı Yatırımı | Papara Yatırım | sıra bulucu | iyi sözler | Ceylanpınar Haber | beylikdüzü nakliyat | cloaker
  dinamobet dinamobet dinamobet privebet privebet deneme bonusu veren siteler