Rüya Tabiri - Ruya-Tabiri.com

Rüyada Hamile Olmak

Rüyasında hamile olduğunu gören kişi evlilik hayatında bazı problemler yaşayacaktır. Eğer bu rüyayı gören fert, gerçek yaşamında da hamile ise, o zaman, rahat bir hamilelik geçirecektir.

Bir öteki tabire nazaran ise bu rüyayı gören bekar bir genç kız ise, yaptığı işlerde öne çıkacak ve başarılı olacaktır. Rüyayı gören evli bir kadın ise, bu rüya neşeli haberlere işaret eder.

İbn-i Sirin bu rüyayı gören hanım olsun adam olsun maddi kazanca ve yükselişe delalet eder demiştir.

Hamilelik çoğunlukla hayra yorulmaktadır. Hamilelik yeni bir oluşumu ifade eder. Doğumun hazırlık dönemleridir. Bu nedenle erkek için de kadın için de bu rüyada hayırlı anlamlar bulunmaktadır. Hamilelik rüyaları dünya malını sembolize etmektedir.

Bekar olan fert rüyasında kendisini hamile olarak görürse, kısa sürede dünya evine girecektir.

Çağdaş Ulema bu konuda benzer bir yorum getirmiştir. Hamilelik kişinin isteklerine ulaşacağını müjdelemektedir.

Kirmani ise, bu rüyayı dünya malına yormaktadır. Rüyada hamile olduğunu gören ferdin geliri artacak ve mal sahibi olacaktır.

Ebu Said El-Vaiz kadınların kendisini hamile olarak görmesi hakkında Kirmani ile aynı fikirde ancak erkek için farklı bir yorumda bulunmuştur. Bu rüyanın erkeğe sıkıntı getireceğini belirtmiştir.

Rüyada kendisinin hamile olduğunu gören bireyin gönül ilişkilerinde mutluluğa ereceği de söylenmektedir. Bu rüyayı gören kişi evli ise eşiyle olan muhabbeti artar ve hanesine refah gelir. Bekar kimseler için ise yeni bir ilişkiye başlamak ve aşk saadeti söz konusudur.

Hamile olduğunu gören adam bazı rüya tabirlerine göre, sakladığı şeylerin açığa vurulmasından dolayı sorunya düşer. Alternatif olarak bu rüya informasyon sahibi kimseler için daha çok ilme işaret eder. Herhangi bir eğitim görüyorsanız, aldığınız eğitimlerin bolca faydasını göreceksiniz anlamına gelir. Her ne kadar rüya tabirlerine gore adamın kendisini hamile olarak görmesi sorunya ve umutsuzluğa işaret etse de rüya tabircilerinin büyük çoğunluğu bu rüyayı maddi mutluluklara yormaktadır. Beklenmedik kazançlar yada gelirlerdeki artışlar yüzünüzü güldürebilir.

Etiketler:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Back to top
Makale Özgünlük Testi | takipçi satın al | Tosla Yatırımı | Kredi Kartı Yatırımı | Papara Yatırım | sıra bulucu | iyi sözler | Ceylanpınar Haber | beylikdüzü nakliyat | cloaker
  dinamobet dinamobet dinamobet privebet privebet deneme bonusu veren siteler