Rüya Tabiri - Ruya-Tabiri.com

Rüyada Eski İş Arkadaşını Görmek

Her insan dostlarıyla irtibatta kalmak ve görüşmek ister. Ancak bazen şartlar sebebiyle uzaklaştığımız arkadaşlarımız da oluyor. Eski iş arkadaşları da bu şekilde uzaklaştığımız dostlar arasında yer alabiliyor. Zaman zaman aransa, buluşulsa da, en çok uzaklaşılan arkadaşlar arasında eski eski iş arkadaşları oluyor. Uzun süredir görülmemiş olan bir eski iş arkadaşını rüyada görmek, sevinçli haber ve yeni iş imkanlarına yorumlanıyor.

Rüya uzmanları, rüyada eski iş arkadaşını görmek için olumlu yorumlar yapıyor. Rüyada eski iş arkadaşını görmek, geçmişten kalmış olan bir işin tamamlanması durumunun yaşanacağını gösteriyor.

Eğer rüyada görülen eski iş arkadaşı erkek ise, gören kişinin hayırlı olacak bir işe başlayacağına işaret görülür.

Eğer bu eski iş arkadaşı kadın ise, güç ve kudret kazanılacağı, itibarının daha da sağlam hale geleceği biçiminde yorumlanmaktadır. Rüyada eski iş arkadaşını görmek konusunda olumlu bir diğer yorum ise, gören kişinin geçmişte kaçırdığı fırsatı yeniden elde edip değerlendireceği, tüm yaşam akışının farklı bir yöne doğru ilerleyeceğine işaret etmesi şeklindedir.

Aslında bu rüya için uzmanları, psikolojik açıdan gören kişinin geçmişte yarım bıraktığı işlerle ve geçmişe duyulan özlemle ilgili bir simge ifadesini kullanır. Bu rüyanın temsil edebileceği şeyler arasında; uzun zamandır görülmemiş olan bir kişiye hasret, kaçırılan fırsatlar bulunmaktadır.

Eğer görülen rüyada eski iş arkadaşına sarılmak söz konusuysa, özlem duyulana kavuşmanın yaşanacağı ifade edilir. Görülen ve kucaklanan eski iş arkadaşı bekar ise hayırlı bir kısmeti çıkabileceği öngörülür. Eğer rüyada görülen kişi bayan ve gören kişi erkekse, yeni bir aşk yaşanabileceğinin habercisi olarak yorumlanır.

Hem rüyayı gören hem de rüyada görülen eski iş arkadaşının erkek olması halinde, maddi rahatlamanın yaşanacağı bir yardımın çevresi tarafından kişiye sağlanacağı biçiminde yorumlanmaktadır. Olumlu bir rüya olarak görülen eski iş arkadaşını görmek, düğün derneğe işaret görülür ve görenin yakın akrabalarından müjdeli bir haber alacağı şeklinde görülür.

Rüyada eski iş arkadaşına küsmek ise kötü yorumlanır ve sahip olunan gücün kaybedileceğine delalettir. Özellikle iş hayatında yanlış ve zaman kaybettiren girişimlerde bulunulacağına, çevresine fazla güvenmeye ve yakın arkadaşlara yapılmış olan hatalı bir davranışa delalet etmektedir. Gören kişilerin yalnızlaştığı ve çevresi tarafından pek de sevilmediğine inanılır.

 

 

Etiketler:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Back to top
Makale Özgünlük Testi | takipçi satın al | Tosla Yatırımı | Kredi Kartı Yatırımı | Papara Yatırım | sıra bulucu | iyi sözler | Ceylanpınar Haber | beylikdüzü nakliyat | cloaker
  dinamobet dinamobet dinamobet privebet privebet deneme bonusu veren siteler