Rüya Tabiri - Ruya-Tabiri.com

Rüyada Dükkan Görmek

Rüyada dükkan görmenin değişik yorumları ve anlamları vardır. Rüyada dükkan görmek yada bir dükkanda bulunmak/çalışmak, eğer dükkan güzelse genel olarak hayra yorulan, iyiye işaret eden durumlardır. Bu durumda arzuladığınız şeklinde rahat yaşam koşullarına erişeceğinizi ve yaşamınızın giderek daha güzel hale geleceğini düşünebilirsiniz.

Dükkanın kişininin geçimine, evleneceği kadına, var ise eşi ve çocuklarına, hayatına, mal varlığına, makamına, sırrına ve malına işaret etmiş olduğu kabul edilir. Bu yüzden, rüyada dükkan görmek; ferdin kendi dükkanının yıkıldığını görmesi şeklinde ise o ferdin bir halde eşinden veya çocuğundan ayrılacağına, boşanmaya, birey hasta ise ölümün vaki olduğuna, ferdin malını kaybedebileceğine, iş ve alışverişinde durgunluk olacağına yorumlanır. Kimi zaman de bu rüya ferdin gizli saklı bir sırlarının ortaya döküleceğine işaret eder.

Rüyada görülen dükkanın kapıları kapalı şekilde olması işlerde durgunluğa, ticarete engel olacak hallerin yaşanabileceğine işaret eder. Bu durum kimi vakit da dükkan sahiplerinin ölümüne veya isim ve namlarının silinmesine delalet eder. Rüyada dükkan görmek dükkanın kapıları açıksa dükkan sahiplerinin iş olanaklarının artacağına, ticaretten yana şanslarının açık olacağına yorumlanır.

Rüyada bir dükkanda oturduğunu gören kimsenin hayır ve berekete erişeceği, bir dükkan kiraladığını gören ferdin ise mirasa konabileceği rivayet edilir. Dükkan rüyası bazı hallerde anne babaya delalet eder; çünkü ana baba insanın varlığı ve yaşamasına sebeptirler. Çağdaş ulemaya nazaran rüyada dükkan sahibi olmak zahmet ve sıkıntı çekeceğinize işarettir.

Cafer Sadık (r.A.)’ya bakılırsa ise dükkan rüyası 6 ayrı şekilde tabir edilir: 1)Eş, zevce 2)Güzel geçim şartları 3)Yüksek makam-mevki,itibar 4)İyi ve hayırlı işler 5)Başarı, zafer 6)Yükseklik, yükselme

Rüyada bir kahve dükkanında olduğunu gören ferdin neşeli sosyal toplantılarda eski arkadaşlarıyla görüşeceği söylenir. Bir rehinci dükkanında bulunmak ise ferdin maddi, fiziksel, ruhsal veya duygusal kaynaklarını tüketmekte olduğuna işaret eder. Bir mağaza veya dükkanı soyduğunu gören kişinin ihtiyaç ve arzularına bir türlü erişemediği veya sevgi eksikliği hissettiği kabul edilir.

Rüyada bir alışveriş merkezinde bulunmak ise bireyin kimliğini bulmaya çalışmış olduğuna veya birinin üzerinde pozitif yönde izlenimler uyandırmak üzere girişimlerde bulunduğuna yorumlanır. Bu rüyanın bununla beraber mal ve eşya sahibi olmaya dönük eğilim ve ihtiyaçları sembolize etmiş olduğu kabul edilir.

Etiketler:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Back to top
Makale Özgünlük Testi | takipçi satın al | Tosla Yatırımı | Kredi Kartı Yatırımı | Papara Yatırım | sıra bulucu | iyi sözler | Ceylanpınar Haber | beylikdüzü nakliyat | cloaker
  dinamobet dinamobet dinamobet privebet privebet deneme bonusu veren siteler