Rüya Tabiri - Ruya-Tabiri.com

Rüyada Dövme Yaptırmak

Bazıları için dövme yaptırmak yaşam tarzıdır. Bazıları içinse tam bir kabus sayılabilir. Dövme yaptırırken yaşanacak olan acı, çoğu insan için önemli bir korkudur. Rüyada dövme yaptırmak ise pek görülen rüyalardan sayılmaz.

Eğer rüyada dövme yaptırmak görülürse de, yorumcuların pek anlaşamadığı bir durum ortaya çıkar. Bazıları bu durumu iyiye yorumlarken, bazıları için bu durum nerede ise bir felakettir.

Kötüye rüyada dövme yaptırmak durumunu yorumlayanlara göre bu durum, görenin gerçek yaşamda yaşayacağı musibetlere ve melanetli olayları gösterir. Görenin kötü haberler alacağına, üzüleceğine, öfkeleneceğine ve duygusal olarak çok yıpranacağına delalet edilmektedir. Kısacası rüyada dövme yaptırmak, mutluluk yaşanacağı yönünde bir durumu gösterir. Güzel ve mutlu günlere nazar değeceği öngörülür.

Rüyada dövme görmek; sıkıntı ve zorlukların geleceği, iş hayatının bozulacağı, tüm planların bozulacağı, para sıkıntısının başlayacağı anlamına gelir. Kısacası tam bir felaket durumu olarak görülür.

Rüyada Dövme Görmek Ne Anlama Gelir

Rüyada dövme yaptırmak bazı yorumculara göre de, tam bir hayallere ve isteklere kavuşma durumu olarak ilişkilendirilir. Elbette bu durum rüya yorumcularına göre, rüya sahibinin yaptırdığı dövmeyi sevmesi durumunda gerçekleşmektedir. Görülen rüya durumuna kişideki olumlu duygu ve düşünceler oluşturacağı ve bu durumun gerçek hayatına yansıyacağı ifade edilir.

Olumlu anlamda; rüyada kolunda dövme görmek hayır ve iyilik bulmaya delalet demektir. Rüyada dövme yaptırmak, güzel ve hayırlı gelişmelere, maddi açıdan rahatlamaya, kafaya konulan tüm işlerde başarı yakalanacağına işaret olarak görülmektedir.

İyi yada kötüye yorma durumu; rüyada dövmesi olduğunu görmek, kalıcı dövme yaptırma, geçici dövme yaptırma, dövme sildirme gibi haller için de geçerlidir. Rüyada yapılan dövme ile acı hissi olmazsa uzun süreli mutlu bir hayat yaşanacak, acı hissi varsa kısa süreli üzüntülü ve mutsuz bir dönem görüleceği biçiminde yorumlanır.

 

 

 

Etiketler:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Back to top
Makale Özgünlük Testi | takipçi satın al | Tosla Yatırımı | Kredi Kartı Yatırımı | Papara Yatırım | sıra bulucu | iyi sözler | Ceylanpınar Haber | beylikdüzü nakliyat | cloaker
  dinamobet dinamobet dinamobet privebet privebet deneme bonusu veren siteler