Rüya Tabiri - Ruya-Tabiri.com

Rüyada Domates Görmek

Rüyada domates görmek genellikle hayra yorumlanır. Rüya tabiri yapan kişiler, rüyada domates görmenin rüya sahibi için güzel ve hayırlı olduğunu söylerler. Gören kişinin mutlu haberler alacağına, ömründe güzel şeyler gerçekleşeceğine delalet edilir. Domates görmek şans bereket gibi manalara da gelir ve zenginlik vaat eder.

Rüyada Domates Görmek Ne Demek?

Rüyada kırmızı domates görmek rüya sahibinin gerçek hayatta değerli eşyaların sahibi olacağına, mal varlığının artacağına işarettir. Rüyada yeşil domates görmek helal yoldan yüklü miktarda para kazanmaya işarettir. Rüyada kuru domates gören bir kişi en kısa zamanda sıkıntılarından kurtulacaktır ve rahata erecektir. Rüyada domates suyu gören bir kişi beklenmedik bir anda güzel şeyler yaşayacaktır. Aynı zamanda akrabalarından yardım istemesi anlamına da gelir.

Rüyada Domates Yediğini Görmek

Bir kimse rüyasında domates yediğini görmüşse bu onun ömrü boyunca güzel bir hayat yaşayacağına işarettir. Rüyada çürük domates görmek, rüyayı gören kişinin arkasından kötü dedikoduların yayıldığına, etrafında iyi düşünmeyen bir insanın olduğuna işarettir. Rüyada pişmiş domates görmek, kişinin olgunlaşması ve ahlaklı biri olması anlamına geldiği gibi helal olmayan yoldan uğraşmadan para kazandığına da işaret eder. Rüyada ekşi domates görmek rüya sahibinin üzüleceğine, büyük bir kedere düşeceğine işarettir.

Rüyada Domates Kabuğunu Soymak

Bir kimse eğer rüyasında domates kabuğunu soyup atıyorsa gerçek hayatta malını, parasını ziyan edeceğine, boş şeylere parasını harcayacağına ve israfa işarettir. Rüyada bahçede domates görmek rüya sahibinin ve ailesinin mutlu olacağına, sıkıntılarının biteceğine işarettir.  Rüyada domates çekirdeği görmek kişinin yakın sürede çocuğu olacağına ve eğer bekar ise evleneceğine işarettir.

Rüyada Domates Ekmek

Rüyada domates fidanı görmek rüyayı gören kişinin beklemelerinin sonucunda güzel bir mala ve kazanca kavuşacağına işarettir. Rüyada domates ektiğini gören kişinin yakın zamanda yatırımlar yapacağına ve bu yatırımların ileriki yaşamını da etkileyeceğine ve rahata ereceğine işarettir.

Rüyada Taze Domates Görmek Ne Anlama Gelir

Rüyada taze domates görmek gören kişinin iyi bir kazanç sağlayacağına ve bu durumu iyi değerlendirirse devamının geleceğine işarettir. Bir kimse rüyasında ezilmiş domates görmüş ise eline haram para geçeceğine işarettir. Bir kimse rüyasında domates kavanozu görürse eskiden arkadaş olduğu kişilerle karşılaşacağına, uzun süreden sonra bir araya geleceklerine işarettir.

 

Etiketler:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Back to top
Makale Özgünlük Testi | takipçi satın al | Tosla Yatırımı | Kredi Kartı Yatırımı | Papara Yatırım | sıra bulucu | iyi sözler | Ceylanpınar Haber | beylikdüzü nakliyat | cloaker
  dinamobet dinamobet dinamobet privebet privebet deneme bonusu veren siteler