Rüya Tabiri - Ruya-Tabiri.com

Rüyada Deprem Olduğunu Görmek

Rüyada deprem olduğunu görmek gören kişi için hayra yorulmamaktadır. Rüyada deprem gören kimse hayatında olacak değişikliklere karşı hazırlıklı olmalıdır.

Sağlık sorunları nedeni ile oluşabilecek hayat değişikliklerinin yanı sıra finansal olarak da bazı zorlu dönemlerden geçilebilmektedir. Depremler genel olarak yıkıntılara ve korkulara neden olmaktadır. Alimlere göre rüyasında deprem gören kimse beklemediği birisi tarafından zor durumda bırakılacak ve büyük bir sarsıntı geçirecek.

Rüyada deprem olduğunu görmek rüyadaki şiddete göre değişiklik gösterebilmektedir. Yıkıntılar ile sonuçlanan bir depremi görmek hastalıklara oldukça güçlü bir depremi görmek ise gelecek olan kıtlığa işaret etmektedir. Rüyayı gören kimse yaşayacağı ekonomik sıkıntılara karşı kendini hazırlamalıdır.

Rüyada Yıkıntı Olmadan Deprem Olduğunu Görmek

Rüyada yıkıntı olmadan deprem olduğunu görmek gören kişinin hayatında bir dönüm noktasından geçeceği anlamına gelmektedir.

Bu rüyayı gören kimse, yaşadığı hayatında ciddi anlamda bir dönüm noktasına ulaşacaktır. Ona zarar veren bir durumdan yıkılmadan kurtulacak ve yeni hayatı için adımlar atacaktır. Ona zarar veren durumlar sevdikleri tarafından gerçekleşebildiği gibi hiç beklemediği kişiler tarafından da gerçekleşebilir.

Sadece sosyal yaşantıda değil iş hayatında da ciddi anlamda köklü değişikliklere maruz kalınacağının oldukça büyük işaretidir bu rüya.

Rüyada Depremden Kurtulduğunu Görmek

Rüyada depremden kurulduğunu görmek gören kişi için feraha ermeye işarettir. Rüya sahibi hayatının belirli alanlarında yaşadığı zorluklardan bu rüya sonrasında kurtulmaya başlayacaktır.

Her ne kadar kurtulacağına işaret olsa da kurtulma sürecinde yaşayacağı mücadele onu yeni hayatına ciddi anlamda hazırlayacaktır. Bazı alimler tarafından rüyada depremden kurtulmak feraha erdikten sonra elde edilecek olan paraya ve mülke işaret etmektedir.

Rüya sahibi ekonomik sıkıntılar çektiği bir yaşam sürmekte ise beklemediği zamanda gelecek iş teklifi ya da iş tefrisi ile mükafatlandırılacağı anlamlarına da gelmektedir.

Rüyada Depremde Sallandığını Görmek

Rüyada depremde sallandığını görmek gören kişinin iş hayatı ile ilgili gireceği sıkıntılar anlamına gelmektedir. Bu rüyayı gören kimse, kendi işine sahipse gireceği bir çıkmaza başka birinin işinde çalışıyorsa beklemediği zorunlu iş bırakmalara işaret etmektedir.

Genel anlamda ekonomik çaresizlik ile sınanma ve hayatında beklemediği zamanlarda işsiz kalma risklerini yaşama durumu görülmekte. Bu işten ayrı kalma durumu sadece kovulmak ya da işten çıkmak olarak geçmemektedir. Sağlık sorunları nedeni ile de işten geçici bir süre ayrılma söz konusu olabilmekte.

Etiketler:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Back to top
Makale Özgünlük Testi | takipçi satın al | Tosla Yatırımı | Kredi Kartı Yatırımı | Papara Yatırım | sıra bulucu | iyi sözler | Ceylanpınar Haber | beylikdüzü nakliyat | cloaker
  dinamobet dinamobet dinamobet privebet privebet deneme bonusu veren siteler