Rüya Tabiri - Ruya-Tabiri.com

Rüyada Bisiklet Sürmek  

Rüya tabircilerinin bununla alakalı pek çok yorumu olmuştur. Rüyada bisiklet sürmek kişinin kendi gayret ve başarısına delalettir. Kişinin sorunlarının üstesinden kendi çabasıyla geleceği yorumlanır. Rüyada bisiklet sürdüğünü görmek kişinin iş hayatındaki ya da aile hayatındaki birtakım gelişmelerden ya da karşı karşıya kaldığı bir sorundan ötürü bulunduğu yerden başka bir yere gideceği anlamına da gelmektedir.

Rüyada Süslü Bisiklet Sürmek

Bir tabire göre çok güzel ve süslü bir bisiklet sürmek hayra yorumlanır. Rüyayı gören kişinin büyük bir makam ve mevkiye ulaşacağı anlamına gelmektedir. Rüyada bisiklet sürmek ile ilgili pek çok yorum daha vardır.

Rüyada Başkasının Bisiklet Sürdüğünü Görmek

Örnek verecek olursak kişinin kendisinin değil de başka bir kişinin bisiklet sürdüğünü görmesi uzaktan gelecek olan bir misafire delalet eder. Bu kişinin yakın bir zamanda uzaktan gelecek olan bir misafir kapısını çalabilir. Bir diğer yoruma göre rüyada bisiklet sürdüğünü görmek iş hayatındaki gelişmeleri işaret eder. Rüya tabircileri rüyayı gören kişinin yeni bir iş hayatına başlayacağını söylerler. Rüyada bisiklet sürmek aynı zamanda yolculukla da ifade edilir, rüya sahibinin bir süre sonra bir yolculuğa çıkacağına işarettir.

Rüyada Yokuş Aşağı Bisiklet Sürmek

Bir kimse eğer rüyada yokuş aşağı bisiklet sürdüğünü görürse o kişinin iş hayatında birtakım gelişmeler olacaktır ve işleri artış gösterecektir. Kişi eğer rüyasında yağmurda bisiklet sürdüğünü görmüş ise bu onun çevresi tarafından da eleştirilen ve garip karşılanan bir duruma gireceğinin işaretidir.

Rüyada Bisiklet Sürmeyi Öğrenmek

Rüyada bisiklet sürmeyi öğrenmek kişinin işi dolayısıyla başka bir yere gitmesi ve bunun sonucunda büyük kazançlar sağlaması anlamına da gelmektedir. Bir başka tabire göre ise rüyada bisiklete binmek hayra yorulmaz. Rüya sahibinin etrafında kötü düşünceli insanların olduğuna, zarar verebileceklerine ve dikkat etmesi gerektiğine yorumlanır. Eğer bir kimse parasal anlamda sıkıntılar yaşıyorsa ve rüyasında bisikletle dik bir yokuşa çıktığını görmüş ise bu onun maddi sıkıntılarından kurtulacağına, feraha ereceğine işarettir.

Rüyada Bisikletten Düştüğünü Görmek

Kişi rüyasında bisikletten düştüğünü görmüş ise çıkacağı bir yolculukta kötü bir haber alacağına işarettir. Rüyada çamurlu yolda bisiklet sürmek de pek hayra yorulmaz. Kişinin bir süre yoklukla karşı karşıya gelebileceğine işarettir ve rüya sahibi harcamalarını minimum seviyede kısmalıdır.

 

Etiketler:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Back to top
Makale Özgünlük Testi | takipçi satın al | Tosla Yatırımı | Kredi Kartı Yatırımı | Papara Yatırım | sıra bulucu | iyi sözler | Ceylanpınar Haber | beylikdüzü nakliyat | cloaker
  dinamobet dinamobet dinamobet privebet privebet deneme bonusu veren siteler