Rüya Tabiri - Ruya-Tabiri.com

Etiket: Yağmur

Rüyada Kar Ve Yağmur Yağması

Sevilen bir akrabanın önayak olması ile girilen bir işte kar elde etmeye, prestij kazanmaya, atılacak adımlar yardımıyla zor durumlardan kurtulmaya, yeni bir haneye sahip olmaya ve iş yaşamında mevki kazanmaya tabir edilir. Fert, kaçırdığı fırsatlara bir halde yeniden haiz olacak, hayal ettiği her şeye sorunsuz bir şekilde kavuşacak ve zorlukların üstesinden kolayca gelecek alamettir.

Rüyada Yağmur Yağarken Şemsiye Açmak

Dikkat edilmesi gereken bir rüyadır. Yaşam içinde her şey yolunda gidiyorken yapılacak bir hata yahut verilecek yanlış bir karar yüzünden çok sıkıntı çekileceğine, problem üstüne problem yaşanacağına ve maddi açıdan çok kötü bir işe girileceğine işarettir.

Rüyada Yağmur Yağması Ve Şimşek Çakması

İş yaşamını çok bir noktaya getirecek bir olay yaşanacağına, buna bağlı olarak aile yaşamı ile ilgili çok güzel bir karar verileceğine, sadece bu kararın arkasından bazı problemler yaşanacağına ve sonucunda üzücü bir duruma düşüleceğine rivayet edilir. Aynı zamanda, pek sevimli olmayan bir kişinin yanında işe başlamaya ve bu işle birlikte üzüntü duyulacak bir yola sapmaya […]

Rüyada Yağmur Ve Hortum Görmek

İş hayatı işe ilgili çok hayırlı bir adım atılacağına, bu sayede büyük bir kazanca ve mevkiye sahip olunacağına, ancak daha sonrasında verilecek bir karar yüzünden hiç beklenmeyen durumlarla karşılaşılacağına, aile fertleri arasında bir kriz çıkacağına ve beklenmedik kötü durumlarla karşı karşıya kalınacağına delalet eder.

Rüyada Denizde Yüzerken Yağmur Yağması

Çok hayırlı ve güzel bir rüyadır. Rüyayı gören kişinin, yaptığı işte kazandığı başarının üzerine çok daha büyük başarılar kazanacağına, işlerinin her zaman büyüyeceğine, kurduğu bir işbirliği sayesinde daha iyi bir kazanca sahip olacağına ve sağlık sorunlarının kısa sürede çözüme kavuşacağına yorulur.

Rüyada Yağmur Duası Yapmak

İçinde bulunulan zor durumdan kısa süre içinde kurtulmak için bazı adımlar atılacağına, buna karşın pek başarılı olunamayacağına, sadece yapılan çalışmada ısrarcı olunması ve sabırlı ve azimli bir şekilde devam edilmesi halinde çok iyi bir duruma gelineceğine ve başarı elde edileceğine alamet eder. Aydınlığa çıkılacağı, hayırlı bir projeye ortak olunacağı ve kardeşlerin arasındaki buzların eriyeceği anlamına […]

Rüyada Yağmur Ve Dolu Görmek

İş yaşamı ile ilgili olarak çok hayırlı ve güzel bir çalışma yapılacağına, bu çalışma çok iyi bir şekilde ilerlerken sıkıntı verecek bir duruma maruz kalınacağına, zor bir duruma düşüleceğine, yeni bir karar alma sürecine girileceğine ve kurulmuş olan bir işbirliği yüzünden üst üste darbeler alınacağına işarettir.

Rüyada Yağmur Suyunda Islanmak

Başarılı bir işe imza atacak olan rüya sahibinin, kendisine ilişik bir işe sahip olacağına, kafasındaki her şeye kısa süre içinde başarılı bir şekilde kavuşacağına, problemlerini ve sıkıntılarını yanına aldığı iş mevzusunda tecrübeli bir fert sayesinde çözüme ulaştıracağına ve yaşanabilecek bir sağlık sorununa önlem alınacağına yorumlanır.

Rüyada Yağmur Suyunda Yüzmek

Günden güne artan sorunlardan bir nebze de olsa kurtulmaya, yeni bir iş kapısına varmaya, elde bulunan mal varlığı ile daha uzun bir süre yönetim etmeye, hayırlı bir kararla muntazam bir fert ile dünyaevine girmeye, zor durumdan kurtulmaya ve tartışmalardan uzaklaşmaya rivayet edilir.

Rüyada Çamurlu Yağmur Suyu Görmek

Rüyayı gören kişi için çok güzel bir halde süregelen bir çalışmanın sıkıntı verecek bir hal alacağına, dertlerin günden güne artacağına, işlerin zarar getirir bir hal alacağına, yaşanılan semtte ya da iş yaşamında bir dedikoduya malzeme olunacağına ve mevcut saygınlığın kaybedileceğine yorulur.

Back to top
Makale Özgünlük Testi | takipçi satın al | Tosla Yatırımı | Kredi Kartı Yatırımı | Papara Yatırım | sıra bulucu | iyi sözler |