Rüya Tabiri - Ruya-Tabiri.com

Etiket: Bir

Rüyada Kaybolmuş Bir Ayakkabı Görmek

Rüyada kaybolmuş bir ayakkabıyı gören kimse umudunu yitirdiği bir işte birden başarı sağlar yada tam ümitsizliğe düşmüşken istediği şeye ulaşır. Rüyasında yitirdiği ayakkabıyı kabul eden kendisine tam istediği gibi bir eş bulur ve onunla evlenir. Bu rüya gören fert için hayırlı ve kazançlı yollara, her anlamda başarılı olmaya ve sıkıntılardan kurtulmaya işaret eder.

Rüyada Rahat Bir Ayakkabı Görmek

Bu rüya her anlamda bir huzur, başarı ve mutluluktur. Rahat bir ayakkabı ile uzun bir yolculuğa çıkan yolculuğu miktarınca güzel seneler geçirir. Dar ve sıkan bir ayakkabı ile yürümek ise hayatınızın bir döneminin sıkıntı ile geçeceğine işarettir. Rahat ayakkabı kimi zaman de sizi düşünen, her süre yanınızda olan ve iyi günde kötü günde yanınızda bulunacak […]

Rüyada Boş Bir Dükkan Görmek

Birey rüyasında kendini boş bir dükkanın sahibi olarak görürse bu rüya onun üzüntü ve üzüntü yaşayacağına delalet eder. Rüyada boş bir dükkana girmek umutsuzluk hissetmeye, boş bir dükkandan çıkmak gelecek vaat etmeyen bir işten cayacağınıza işaret eder. Boş bir dükkanın yanından geçen kişinin ise karşılaştığı bir problem yada zarardan kurtulacağı rivayet edilir.

Rüyada Eşyası Bol Bir Dükkan Görmek

Rüyada eşya bakımından varlıklı bir dükkanda bulunan kişinin maddi gelir elde edeceği, böyle bir dükkandan çıkan kişinin ise maddi zarara uğrayacağı rivayet edilir.

Rüyada Hoş ve Güzel Bir Dükkan Görmek

Bekar bir fert rüyasında güzel görünümlü, yeni bir dükkan görürse bu rüya onun evleneceğine işaret eder. Aynı rüya evli biri tarafından görüldüğünde çocuk sahibi olmaya, hasta bir insan tarafından görüldüğünde şifaya ve uzun bir ömre yorumlanır.

Rüyada Bir Topluluğun Zikir Çekmesi

Rüyada bir topluluğun zikir çektiğini görmek, hayırlı bir cemaatin içinde bulunacağınıza, iyi huylu ve güzel ahlaklı kimselerle arkadaş olmaya, dini olarak kendini geliştirmeye veya maneviyatını yükseltmeye, arzu ve isteklerin kabulüne, dünyevi isteklerin gerçekleşmesine, kötü insanoğlu terk etmeye, zararlı alışkanlıklardan kurtulmaya işarettir.

Rüyada Bir Kadınla Zina Etmek

Kendisini rüyasında bir hanımla zina ederken gören kimse hırsızlık yapar yahut başkalarının malına göz diker. Haksız kazanç olarak da yorumlanan rüya, elde edilen gelirin birey için hayırlı olmayacağına ve her lokmasının haram olduğuna da tabir edilir. Hastalıklar ve kazalarla dolu bir ömre işaret eden rüya, kişiye davranışlarında çeki seviye vermesi konusunda da uyarı mahiyetindedir.

Rüyada Eski Bir Tanıdıkla Konuşmak

Özellikle iş yaşamında fikri alınacak deneyimli kimseler ile tanışılacağına, farklı deneyimler elde edip kazancın artırılacağına işaret eder. Bu rüya bireyin toplumsal statüsünde de önemli bir aşfakat kaydedeceğini ve itibar sahibi olacağını bildirir. Rüya sahibine tecrübeleri ile önderlik meydana getirecek olan aile büyüklerine de alamettir.

Rüyada Eski Bir Arkadaşı Görmek

Sevilen bir eski arkadaş görmek kişi için yakın çevreden gelecek önemli bir desteği işaret eder. Eğer borçlar var ise farklı çözümler gündeme gelir ve rüya sahibi büyük bir rahatlama yaşar. Sevilmeyen bir eski arkadaşı rüyasında gören kişiler üzücü bir haber alırlar yada kendileri ile ilgili çirkin iftiralar, dedikodular duyarlar. Aile içinde yaşanacak bir kırgınlığa da […]

Back to top
Makale Özgünlük Testi | takipçi satın al | Tosla Yatırımı | Kredi Kartı Yatırımı | Papara Yatırım | sıra bulucu | iyi sözler | Ceylanpınar Haber | beylikdüzü nakliyat | cloaker
  dinamobet dinamobet dinamobet privebet privebet deneme bonusu veren siteler